S+D Spezialstahl – zarząd

Olaf Schenk

Olaf Schenk

Tel.: +49 4174 66 94-11
Faks: +49 4174 66 94-26
E-mail: o.schenk@s-d-group.com

Uwe Friebertshäuser

Uwe Friebertshäuser
 
Tel.: +49 211 230999-19  |  +49 4174 66 94-10
Faks: +49 211 230999-26  |  +49 4174 66 94-26
E-mail: u.friebertshaeuser@s-d-group.com

Sprzedaż/manager produktu:

Oliver Frankenheim

Oliver Frankenheim
Prokurent/manager produktu/lotnictwo I – stopy tytanu
Tel.: +49 211 230 999-11
Faks: +49 211 230 999-26
E-mail: o.frankenheim@s-d-group.com

Piotr Jurkiewicz

Piotr Jurkiewicz
Sprzedaż/lotnictwo I + technika medyczna – stopy tytanu
Tel.: +49 4174 66 94-20
Faks: +49 4174 66 94-26
E-mail: p.jurkiewicz@s-d-group.com

Michael Brackenwagen

Michael Brackenwagen
Prokurent/manager produktu/lotnictwo II - lotnicza stal szlachetna
Tel.: +49 4174 66 94-16
Faks: +49 4174 66 94-26
E-mail: m.brackenwagen@s-d-group.com

Veronika Droßbach

Veronika Droßbach
Sprzedaż/lotnictwo II - lotnicza stal szlachetna
Tel.: +49 4174 66 94-288
Faks: +49 4174 66 94-26
E-mail: v.drossbach@s-d-group.com

Dirk Verhoeven

Dirk Verhoeven
Manager produktu/technika medyczna – stopy tytanu
Tel.: +49 211 230 999-10
Faks: +49 211 230 999-26
E-mail: d.verhoeven@s-d-group.com

Thomas Ziert

Thomas Ziert
Manager produktu/stopy tytanu
Tel.: +49 211 230999-12
Faks: +49 4174 66 94-26
E-mail: t.ziert@s-d-group.com

Olaf Hölscher

Olaf Hölscher
Manager produktu/przemysł I – tytan czysty
Tel.: +49 211 230 999-22
Faks: +49 211 230 999-26
E-mail: o.hoelscher@s-d-group.com

Dorothea Röhrig

Dorothea Röhrig
Manager produktu/przemysł II – galwanotechnika
Tel.: +49 211 230 999-20
Faks: +49 211 230 999-26
E-mail: d.roehrig@s-d-group.com

Julius Mönkeberg

Julius Mönkeberg
Manager produktu baza niklowa I
Tel.: +49 4174 66 94-18
Faks: +49 4174 66 94-26
E-mail: j.moenkeberg@s-d-group.com

Realizacja zamówień:

Ehler Klapproth

Ehler Klapproth
Przemysł I – tytan czysty
Tel.: +49 4174 66 94-21
Faks: +49 4174 66 94-26
E-mail: e.klapproth@s-d-group.com

Daniel Eichler

Daniel Eichler
Lotnictwo II + baza niklowa
Tel.: +49 4174 66 94-24
Faks: +49 4174 66 94-26
E-mail: d.eichler@s-d-group.com

Thorsten Kühle

Thorsten Kühle
Przemysł I + II - tytan czysty/galwanotechnika
Tel.: +49 211 230 999 – 21
Faks: +49 211 230 999 – 26
E-mail: t.kuehle@s-d-group.com

Ilka Merotta

Ilka Merotta
Realizacja zamówień
Tel.: +49 4174 66 94-29
Faks: +49 4174 66 94-26
E-mail: i.merotta@s-d-group.com

Sascha Schibek

Sascha Schibek
Tytan czysty/stopy tytanu/technika medyczna
Tel.: +49 4174 66 94-286
Faks: +49 4174 66 94
E-mail: s.schibek@s-d-group.com

Jan Gehrke

Jan Gehrke

Tel.: +49 4174 66 94-190
Faks: +49 4174 66 94-26
E-mail: j.gehrke@s-d-group.com

Pracownicy w terenie:

Detlef Schell

Detlef Schell
Obsługa klienta
Tel.: +49 176 417 40 510

E-mail: d.schell@s-d-group.com

Zarządzanie jakością:

Ehler Klapproth

Ehler Klapproth

Tel.: +49 4174 66 94-21
Faks: +49 4174 66 94-26
E-mail: e.klapproth@s-d-group.com

Rolf Diestelmeier

Rolf Diestelmeier

Tel.: +49 4174 66 94-191
Faks: +49 4174 66 94-26
E-mail: r.diestelmeier@s-d-group.com

Marketing Manager:

Bahar Lülsdorf

Bahar Lülsdorf
Marketing Manager
Phone: +49 211230999-14
Faks: +49 211230999-26
E-mail: b.Luelsdorf@s-d-group.com

Praktykanci:

Fin-Ole Schemat

Fin-Ole Schemat

Tel.: +49 4174 66 94-0
Faks: +49 4174 66 94-26
E-mail: f.schemat@s-d-group.com

Melvin Putensen

Melvin Putensen

Tel.: +49 4174 66 94-0
Faks: +49 4174 66 94-26
E-mail: m.putensen@s-d-group.com

Księgowość:

Susan Wittke

Susan Wittke
Kierownik
Tel.: +49 4174 66 94-27
Faks: +49 4174 66 94-26
E-mail: s.wittke@s-d-group.com

Michaela Schenk

Michaela Schenk
Wierzyciele
Tel.: +49 4174 66 94-22
Faks: +49 4174 66 94-26
E-mail: m.schenk@s-d-group.com

Ilona Zobel

Ilona Zobel
Dłużnicy
Tel.: +49 4174 66 94-14
Faks: +49 4174 66 94-26
E-mail: i.zobel@s-d-group.com

Magazyn / Service Center:

Klaus Hofmann

Klaus Hofmann
Kierownik
Tel.: +49 4174 66 94-280
Faks: +49 4174 66 94-26
E-mail: k.hofmann@s-d-group.com

Norbert Kühle

Norbert Kühle

Tel.: +49 4174 66 94-280
Faks: +49 4174 66 94-26
E-mail: n.kuehle@s-d-group.com

Andreas Füllgraf

Andreas Füllgraf

Tel.: +49 4174 66 94-280
Faks: +49 4174 66 94-26

Egart Meisner

Egart Meisner

Tel.: +49 4174 66 94-280
Faks: +49 4174 66 94-26

Frank Heinemann

Frank Heinemann

Tel.: +49 4174 66 94-280
Faks: +49 4174 66 94-26

Biuro handlowe we Francji:

ZAC du Parc d´Archevilliers
Rue Gilles de Roberval
28000 CHARTRES

Hafid Maskine

Hafid Maskine
Dyrektor
Tel.: +33 (0)2 37 26 58 06
Faks: +33 (0)9 70 62 71 39
E-mail: h.maskine@s-d-group.com

Fabrice Pesnel

Fabrice Pesnel
Obsługa klienta
Tel.: +33 (0)2 37 26 58 06
Faks: +33 (0)9 70 62 71 39
E-mail: f.pesnel@s-d-group.com

Biuro handlowe Czechach, Polska, Węgry, Słowacja:

Holesin 81
67902 Rajec Jestrebi

Radim Kuklinek

Radim Kuklinek
-Dyrektor-
Tel.: +42 (0)516 432 593
Faks: +42 (0)516 416 137
E-mail: r.kuklinek@s-d-group.com

Biuro handlowe we Chiny:

No.2, Binhe road, Zhangjiagang City
Jiangsu Province, China

David Dai

David Dai
Sprzedaż
Tel: +86 512 58993296
Mobile: +86 139 62231845
E-mail: d.dai@s-d-group.com

S+D Speciality Metals UK Ltd.:

Unit B, Tyburn Trading Estate
Ashold Farm Road, Erdington
Birmingham - B24 9QG

Veronika Droßbach

Veronika Droßbach
Sprzedaż
Tel.: +44 (0) 121 384 2342

E-mail: v.drossbach@s-d-group.com

Special Security Service:

Harry

Harry
Ochrona