S+D Spezialstahl - üzletvezetés

Olaf Schenk

Olaf Schenk

Telefon: +49 4174 66 94-11
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: o.schenk@s-d-group.com

Uwe Friebertshäuser

Uwe Friebertshäuser
 
Telefon: +49 211 230999-19  |  +49 4174 66 94-10
Fax: +49 211 230999-26  |  +49 4174 66 94-26
E-mail: u.friebertshaeuser@s-d-group.com

A menedzsment asszisztense:

Anke Jung

Anke Jung
a menedzsment asszisztense
Phone: +49 4174 6694-197
Fax: +49 4174 6694-26
E-mail: a.jung@s-d-group.com

Értékesítés / Termék-manager:

Oliver Frankenheim

Oliver Frankenheim
Cégvezető / termék-manager / Repülőipar I - Titánötvözetek
Telefon: +49 211 230 999-11
Fax: +49 211 230 999-26
E-mail: o.frankenheim@s-d-group.com

Piotr Jurkiewicz

Piotr Jurkiewicz
Értékesítés / Repülőipar I + Orvostechnika - Titánötvözetek
Telefon: +49 4174 66 94-20
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: p.jurkiewicz@s-d-group.com

Michael Brackenwagen

Michael Brackenwagen
Cégvezető / Termék-manager / Repülőipar II – Repülőipar-nemesacél
Telefon: +49 4174 66 94-16
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: m.brackenwagen@s-d-group.com

Veronika Droßbach

Veronika Droßbach
Értékesítés / Repülőipar II –Repülőipar-nemesacél
Telefon: +49 4174 66 94-288
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: v.drossbach@s-d-group.com

Dirk Verhoeven

Dirk Verhoeven
Termék-manager / Orvostechnikai - Titánötvözetek
Telefon: +49 211 230 999-10
Fax: +49 211 230 999-26
E-mail: d.verhoeven@s-d-group.com

Thomas Ziert

Thomas Ziert
Termék-manager / Titánötvözetek
Telefon: +49 211 230999-12
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: t.ziert@s-d-group.com

Olaf Hölscher

Olaf Hölscher
Termék-manager / Ipar I – Tiszta titán
Telefon: +49 211 230 999-22
Fax: +49 211 230 999-26
E-mail: o.hoelscher@s-d-group.com

Dorothea Röhrig

Dorothea Röhrig
Termék-manager / Ipar II - Galvántechnika
Telefon: +49 211 230 999-20
Fax: +49 211 230 999-26
E-mail: d.roehrig@s-d-group.com

Julius Mönkeberg

Julius Mönkeberg
Termék-manager Nikkelbázis I
Telefon: +49 4174 66 94-18
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: j.moenkeberg@s-d-group.com

Megbízások lebonyolítása:

Ehler Klapproth

Ehler Klapproth
Ipar I – Tiszta titán
Telefon: +49 4174 66 94-21
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: e.klapproth@s-d-group.com

Daniel Eichler

Daniel Eichler
Repülőipar II + Nikkelbázis
Telefon: +49 4174 66 94-24
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: d.eichler@s-d-group.com

Thorsten Kühle

Thorsten Kühle
Ipar I + II – Tiszta titán / Galvántechnika
Telefon: +49 211 230 999 – 21
Fax: +49 211 230 999 – 26
E-mail: t.kuehle@s-d-group.com

Ilka Merotta

Ilka Merotta
Megbízások lebonyolítása
Telefon: +49 4174 66 94-29
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: i.merotta@s-d-group.com

Sascha Schibek

Sascha Schibek
Tiszta titán / Titánötvözetek / Orvostechnika
Telefon: +49 4174 66 94-286
Fax: +49 4174 66 94
E-mail: s.schibek@s-d-group.com

Jan Gehrke

Jan Gehrke

Telefon: +49 4174 66 94-190
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: j.gehrke@s-d-group.com

Külső szolgálat:

Detlef Schell

Detlef Schell
Vevőszolgálat
Telefon: +49 176 417 40 510

E-mail: d.schell@s-d-group.com

Minőséggazdálkodás:

Ehler Klapproth

Ehler Klapproth

Telefon: +49 4174 66 94-21
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: e.klapproth@s-d-group.com

Rolf Diestelmeier

Rolf Diestelmeier

Telefon: +49 4174 66 94-191
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: r.diestelmeier@s-d-group.com

Marketing Manager:

Bahar Lülsdorf

Bahar Lülsdorf
Marketing Manager
Phone: +49 211 230999-14
Fax: +49 211 230999-26
E-mail: b.Luelsdorf@s-d-group.com

Kiképzendők:

Fin-Ole Schemat

Fin-Ole Schemat

Telefon: +49 4174 66 94-0
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: f.schemat@s-d-group.com

Melvin Putensen

Melvin Putensen

Telefon: +49 4174 66 94-0
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: m.putensen@s-d-group.com

Könyvelés:

Susan Wittke

Susan Wittke
Vezetés
Telefon: +49 4174 66 94-27
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: s.wittke@s-d-group.com

Michaela Schenk

Michaela Schenk
Hitelezők
Telefon: +49 4174 66 94-22
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: m.schenk@s-d-group.com

Ilona Zobel

Ilona Zobel
Adósok
Telefon: +49 4174 66 94-14
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: i.zobel@s-d-group.com

Annegret Heine

Annegret Heine
Adósok
Telefon: +49 4174 66 94-192
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: a.heine@s-d-group.com

Raktár / Szervizközpont:

Klaus Hofmann

Klaus Hofmann
Vezetés
Telefon: +49 4174 66 94-280
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: k.hofmann@s-d-group.com

Norbert Kühle

Norbert Kühle

Telefon: +49 4174 66 94-280
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: n.kuehle@s-d-group.com

Andreas Füllgraf

Andreas Füllgraf

Telefon: +49 4174 66 94-280
Fax: +49 4174 66 94-26

Egart Meisner

Egart Meisner

Telefon: +49 4174 66 94-280
Fax: +49 4174 66 94-26

Frank Heinemann

Frank Heinemann

Telefon: +49 4174 66 94-280
Fax: +49 4174 66 94-26

Értékesítési iroda, Franciaország:

ZAC du Parc d´Archevilliers
Rue Gilles de Roberval
28000 CHARTRES

Hafid Maskine

Hafid Maskine
Részlegvezető
Telefon: +33 (0)2 37 26 58 06
Fax: +33 (0)9 70 62 71 39
E-mail: h.maskine@s-d-group.com

Fabrice Pesnel

Fabrice Pesnel
Vevőszolgálat
Telefon: +33 (0)2 37 26 58 06
Fax: +33 (0)9 70 62 71 39
E-mail: f.pesnel@s-d-group.com

Értékesítési iroda, Csehország, Lengyelország, Magyarország, Szlovákia:

Holesin 81
67902 Rajec Jestrebi

Radim Kuklinek

Radim Kuklinek
-Részlegvezető-
Telefon: +42 (0)516 432 593
Fax: +42 (0)516 416 137
E-mail: r.kuklinek@s-d-group.com

Értékesítési iroda, Olaszország:

Via Antonio Gambacorti Passerini 6
20900 Monza (Mb)

Laura Pessina

Laura Pessina
 
Telefon: +39 0 39 516 0321
E-mail: l.pessina@s-d-group.com

Értékesítési iroda, Kína:

No.2, Binhe road, Zhangjiagang City
Jiangsu Province, China

David Dai

David Dai
Értékesítés
Telefon: +86 512 58993296
Mobile: +86 139 62231845
E-mail: d.dai@s-d-group.com

S+D Speciality Metals UK Ltd.:

Unit B, Tyburn Trading Estate
Ashold Farm Road, Erdington
Birmingham - B24 9QG

Veronika Droßbach

Veronika Droßbach
Eladás
Telefon: +44 (0) 121 384 2342

E-mail: v.drossbach@s-d-group.com

Speciális biztonsági szolgálat:

Harry

Harry
Vagyonőri részleg