S+D Spezialstahl – Vedení

Olaf Schenk

Olaf Schenk
Managing director
Tel.: +49 4174 66 94-11
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: o.schenk@s-d-group.com

Uwe Friebertshäuser

Uwe Friebertshäuser
Managing director
Tel.: +49 211 230999-19  |  +49 4174 66 94-10
Fax: +49 211 230999-26  |  +49 4174 66 94-26
E-mail: u.friebertshaeuser@s-d-group.com

Asistenta vedení:

Anke Jung

Anke Jung
asistenta vedení
Tel.: +49 4174 6694-197
Fax: +49 4174 6694-26
E-mail: a.jung@s-d-group.com

Prodej / Produktový manažer:

Oliver Frankenheim

Oliver Frankenheim
Prokurista / Produktový manažer / Letectví I – titanové slitiny
Tel.: +49 211 230 999-11
Fax: +49 211 230 999-26
E-mail: o.frankenheim@s-d-group.com

Piotr Jurkiewicz

Piotr Jurkiewicz
Prodej / Letectví I + Medicínská technika – titanové slitiny
Tel.: +49 4174 66 94-20
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: p.jurkiewicz@s-d-group.com

Michael Brackenwagen

Michael Brackenwagen
Prokurista / Produktový manažer / Letectví II – letecké a speciální oceli
Tel.: +49 4174 66 94-16
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: m.brackenwagen@s-d-group.com

Veronika Droßbach

Veronika Droßbach
Prodej / Letectví II – letecké a speciální oceli
Tel.: +49 4174 66 94-288
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: v.drossbach@s-d-group.com

Dirk Verhoeven

Dirk Verhoeven
Produktový manažer / Medicínská technika – titanové slitiny
Tel.: +49 211 230 999-10
Fax: +49 211 230 999-26
E-mail: d.verhoeven@s-d-group.com

Thomas Ziert

Thomas Ziert
Produktový manažer / Titanové slitiny
Tel.: +49 211 230999-12
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: t.ziert@s-d-group.com

Olaf Hölscher

Olaf Hölscher
Produktový manažer / Průmysl I – čistý titan
Tel.: +49 211 230 999-22
Fax: +49 211 230 999-26
E-mail: o.hoelscher@s-d-group.com

Dorothea Röhrig

Dorothea Röhrig
Produktová manažerka / Průmysl II – galvanotechnika
Tel.: +49 211 230 999-20
Fax: +49 211 230 999-26
E-mail: d.roehrig@s-d-group.com

Julius Mönkeberg

Julius Mönkeberg
Produktový manažer slitiny na bázi niklu I
Tel.: +49 4174 66 94-18
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: j.moenkeberg@s-d-group.com

Vyřizování zakázek:

Ehler Klapproth

Ehler Klapproth
Průmysl I – čistý titan
Tel.: +49 4174 66 94-21
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: e.klapproth@s-d-group.com

Daniel Eichler

Daniel Eichler
Letectví II + slitiny na bázi niklu
Tel.: +49 4174 66 94-24
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: d.eichler@s-d-group.com

Thorsten Kühle

Thorsten Kühle
Průmysl I + II - čistý titan / galvanotechnika
Tel.: +49 211 230 999 – 21
Fax: +49 211 230 999 – 26
E-mail: t.kuehle@s-d-group.com

Ilka Merotta

Ilka Merotta
Vyřizování zakázek
Tel.: +49 4174 66 94-29
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: i.merotta@s-d-group.com

Sascha Schibek

Sascha Schibek
čistý titan / titanové slitiny / medicínská technika
Tel.: +49 4174 66 94-286
Fax: +49 4174 66 94
E-mail: s.schibek@s-d-group.com

Jan Gehrke

Jan Gehrke

Tel.: +49 4174 66 94-190
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: j.gehrke@s-d-group.com

Výjezdová služba:

Detlef Schell

Detlef Schell
Zákaznický servis
Tel.: +49 176 417 40 510

E-mail: d.schell@s-d-group.com

Management kvality:

Ehler Klapproth

Ehler Klapproth

Tel.: +49 4174 66 94-21
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: e.klapproth@s-d-group.com

Rolf Diestelmeier

Rolf Diestelmeier

Tel.: +49 4174 66 94-191
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: r.diestelmeier@s-d-group.com

Marketingový manažer:

Bahar Lülsdorf

Bahar Lülsdorf
Marketingový manažer
Tel.: +49 211 230999-14
Fax: +49 211 230999-26
E-mail: b.Luelsdorf@s-d-group.com

Učni:

Fin-Ole Schemat

Fin-Ole Schemat

Tel.: +49 4174 66 94-0
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: f.schemat@s-d-group.com

Melvin Putensen

Melvin Putensen

Tel.: +49 4174 66 94-0
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: m.putensen@s-d-group.com

Účetnictví:

Susan Wittke

Susan Wittke
Vedení
Tel.: +49 4174 66 94-27
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: s.wittke@s-d-group.com

Michaela Schenk

Michaela Schenk
Fakturace
Tel.: +49 4174 66 94-22
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: m.schenk@s-d-group.com

Ilona Zobel

Ilona Zobel
Fakturace
Tel.: +49 4174 66 94-14
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: i.zobel@s-d-group.com

Annegret Heine

Annegret Heine
Fakturace
Tel.: +49 4174 66 94-192
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: a.heine@s-d-group.com

Sklad / Servisní centrum:

Klaus Hofmann

Klaus Hofmann
Vedení
Tel.: +49 4174 66 94-280
Fax: +49 4174 66 94-26
E-mail: k.hofmann@s-d-group.com

Norbert Kühle

Norbert Kühle

Tel.: +49 4174 66 94-280
Fax: +49 4174 66 94-26
E-Mail: n.kuehle@s-d-group.com

Andreas Füllgraf

Andreas Füllgraf

Tel.: +49 4174 66 94-280
Fax: +49 4174 66 94-26

Egart Meisner

Egart Meisner

Tel.: +49 4174 66 94-280
Fax: +49 4174 66 94-26

Frank Heinemann

Frank Heinemann

Tel.: +49 4174 66 94-280
Fax: +49 4174 66 94-26

Prodejní kancelář Francie:

ZAC du Parc d´Archevilliers
Rue Gilles de Roberval
28000 CHARTRES

Hafid Maskine

Hafid Maskine
Area Manager
Tel.: +33 (0)2 37 26 58 06
Fax: +33 (0)9 70 62 71 39
E-mail: h.maskine@s-d-group.com

Fabrice Pesnel

Fabrice Pesnel
Zákaznický servis
Tel.: +33 (0)2 37 26 58 06
Fax: +33 (0)9 70 62 71 39
E-mail: f.pesnel@s-d-group.com

Prodejní kanceláře Česká republika, Polsko, Maďarsko, Slovensko:

Holešín 81
67902 Rájec Jestřebí

Radim Kuklinek

Radim Kuklínek
Area Manager
Tel.: +42 (0)516 432 593
Fax: +42 (0)516 416 137
E-mail: r.kuklinek@s-d-group.com

Prodejní kancelář Itálie:

Via Antonio Gambacorti Passerini 6
20900 Monza (Mb)

Laura Pessina

Laura Pessina
 
Tel.: +39 0 39 516 0321
E-mail: l.pessina@s-d-group.com

Prodejní kancelář Čína:

No.2, Binhe road, Zhangjiagang City
Jiangsu Province, China

David Dai

David Dai
Sales Manager
Tel: +86 512 58993296
Mobile: +86 139 62231845
E-mail: d.dai@s-d-group.com

S+D Speciality Metals UK Ltd.:

Unit B, Tyburn Trading Estate
Ashold Farm Road, Erdington
Birmingham - B24 9QG

Veronika Droßbach

Veronika Droßbach
Prodej
Tel.: +44 (0) 121 384 2342

E-mail: v.drossbach@s-d-group.com

Special Security Service:

Harry

Harry
Bezpečnostní oddělení